Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi ve iletişim için 0212 2342151 veya me@ersoysoyer.com mail adresinden iletişim kurabilirsiniz.

Benimle iletişime geçmek için çok kısa iki yolu tercih edebilirsiniz. İlki mail atmak ve bunun için me@ersoysoyer.com adresimi kullanabilirsiniz. Veya www.instagram.com/ersoyer sosyal medya hesabımdan direct mail ile iletişim sağlayabilirsiniz.

Eğer bu seçenekler işe yaramadıysa şehrin kalabalığında ne yazıkki dumanla iletişim çok zor…  Ortalığı yakmayın.  Alternatif olarak; bir drone’unuz var ise ayağına kısa notlarınızı bağlayıp yollayabilirsiniz. Bu da olmuyorsa spiritüel arkadaşların telepati ile bağ kurmasını rica ediyorum, farkındalık seviyemizi ölçmek her daim işe yarayacaktır.

Girişimci ve Startup Ekosistemindeki Gönüllüler, sizlerle ve yaratıcı projelerinizi dinlemeyi seviyorum. Projeleriniz hakkında sorularınız için dilediğiniz zaman mail atabilirsiniz. Tüm danışmanlığınızı bir mail ile üstlenemesem de fikirlerimi esirgemeyeceğimden emin olabilirsiniz. Eğer işinizi büyütmek ve değer yaratmak odağında iseniz mutlaka görüşelim.

Üniversitelerin Kulüp Yöneticileri; Birçok Üniversite ve Kurumla, Bootcamp, Hackathon, Ideathon’lar içerisinde mentor, juri ve eğitmen olarak yer almaktayım. Konferans, eğitim, seminer ve derse eşlik konularına ilişkin çalışmalarınızda yanınızda olabilmem sadece zamanımın uymasına bağlı olacaktır. İptidai şartları sağlamanız önceliklidir (* yeterli katılım sayısı)

Kobiler & Kurumsal Şirketler ; Sizlerin gelişimlerine katkıda bulunacak fikirler üretebilir, süreçlerinizi farklılaştırabilir ve değiştirebiliriz. Yönetici iseniz; yeni nesil fikirlerle, değişime adapte olmanızı sağlayabilir ve işinizde farklılıkları birlikte açığa çıkartabiliriz. En iyi ihtimalle eğitim başlıklarımıza göz atarsanız şirket içi eğitimlerinizde yer alabilir, değişiminize  öncelik verebilir ve verimliliğinizi arttırabiliriz. Tüm bunları diğer çalışmalarımızın ortaya çıkmasına destek olarak görebilirsiniz. Detaylar için 0212 2342151 no’lu telefondan iletişim kurarak karşılıklı görüşebiliriz.